Select Page

Športno sprošujoče druženje

Jan 31, 2017

Učenci naše šole , ki obiskujejo izbirna predmeta Šport za sprostitev ( 8.razred) in Izbrani šport (9.razred), so se v sredo , 25.1. 2017 , po odličnem predavanju Izzivalec ulice, odpravila na športno sprošujoče druženje , na bowling , v Magmo v  Kromberku.
Aktivnega preživljanja prostih uric , se je udeležilo 48 učencev in učenk.
Po uvodni predstavitvi dejavnosti , so se učenci v skupinah po 4-5 igralcev pomerili v zbiljanju keglov in se pri tem zelo zabavali in sproščali v prijetni družbi sošolcev in učiteljev , ki smo jih pospremili na dejavnost.
Neprecenljivo je , da so se učenci med seboj družili , komunicirali , se spoznavali ter aktivno udejstvovali , v pozitivnem okolju s prijatelji in vrstniki.
V veselje nam je, da lahko otroke popeljemo in jim predstavimo tudi zabavne in poučne vsebine izven šolskih prostorov.

Petra Batagelj

Najbolj iskano

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)