Pike v pristanu

Jun 20, 2018

Pred poletjem smo z učenci 2.b razreda in mlajšim otroškim zborom Pike še zadnjič razveselili stanovalce Pristana. V krajši kulturni program, ki sta ga oblikovali mentorici Tanja Tomažič in Nadja Rodman Koradin, so se vpletle otroške ljudske pesmice in zimzelene recitacije. Na trenutke je celo dišalo po počitnicah in zabavi. Učenci so s svojo otroško prisrčnostjo in odločnim nastopom pokazali, da razumejo publiko. Starostniki so bili veseli, da so večino stvari slišali. Če bi imeli še praktikable, bi lahko še videli nasmejane otroške obraze.
Gospa Mojca, ki skrbi za sodelovanje Pristana z gosti, je poskrbela tudi za nas. Sladoled je bil v vročem dopoldnevu za mlade pevce in recitatorje še kako dobrodošel.
Poslovili smo se z obljubo, da se bomo v jeseni še srečali.

Nadja Rodman Koradin