ATLETIKA, ŠPORTNI DAN ZA PRVO TRIADO

Jun 7, 2019

Pravijo, da gre v tretje rado in tudi nam je uspelo, po vseh odpovedih zaradi slabega vremena, izpeljati tekmovanje v kraljici športa za učence in učenke prvih, drugih in tretjih razredov. Pomerili so se v dveh tehničnih disciplinah in sicer: metu vorteksa in skoku v daljino ter v teku na 60m in 600m. Kljub vročini so otroci zavzeto tekmovali, športno navijali, spodbujali svoje sošolce in sklepali nova prijateljstva. Čestitke prav vsem, še posebej pa tistim, ki so prejeli medalje in stopili na zmagovalni oder.  Posebna zahvala gre vsem učiteljicam in hišniku Igorju, ki so organizacijsko pomagali in dodali svoj kamenček k atletskemu mozaiku.

Aktiv športa

Tek na 60 m

PRVI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Oliver Sardoč  1.a
Karin Kodelja 1. a
  1. Vitan Lemut  1. a
Emili Semenič  1.P
  1. Leo Škerjanc  1.b
Tinkara Klančnik 1.b

DRUGI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Luka Malešević 2. P
Zora Furlan 2.b
  1. Filip Nabergoj 2.a
Meta Konec 2.P
  1. Adam Nusdorfer 2. V
Taja Jež 2.P

TRETJI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Patrick Lavrenčič 3.b
Neli Žgur 3.p
  1. Mark Petrič 3.b
Ana Strilič 3.a
  1. Tian Krašna 3.b
Vita Furlan 3.P

Tek na 600m

PRVI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Oliver Sardoč  1.a
Manca Nabergoj 1.a
  1. Luka Mitrović 1.a
Tinkara Klančnik 1.b
  1. Tijan Suša 1.b
Emili Semenič 1.p

DRUGI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Luka Malešević 2.P

NR: 2:13,71

Zora Furlan 2.b
  1. Filip Nabergoj 2.a
Meta Konec 2.P
  1. Filip Bešir 2.b
Marija Batagelj 2.b

TRETJI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Mark Petrič 3.b
Neli Žgur 3.P
  1. Aljaž Gregorčič 3.a
Ana Ferjančič 3.P
  1. Matej Lemut 3.a
Ana Strilič 3.a

Skok v daljino

PRVI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Vitan Lemut 1.a

NR: 306 cm

Karin Kodelja 1.a
  1. Tijan Bukovič 1.a
Manca Nabergoj 1.a
  1. Bor Jermol 1.b
Emili Semenič 1. P

DRUGI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Nik Poljšak 2.b
Zora Furlan 2.b
  1. Adam Nusdorfer 2.V
Meta Konec 2.P
  1. Filip Nabergoj 2.a
Taja Jež 2.P

TRETJI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Patrick Lavrenčič 3.b

NR: 383cm

Neli Žgur 3.P
  1. Mark Petrič 3.b
Blažka Nabergoj 3.P
  1. Maks Žvokelj 3.a
Vita Margon 3.P

Met vorteksa

PRVI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Wes Balaj 1.V

Tonja Lozej 1.P

NR: 14,20 m

  1. Nik Lozić 1.a
Emili Semenič 1.P
  1. Bor Jermol 1.b
Tinkara Klančnik 1.b

DRUGI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Gaber Rehar 2.b
Živa Mohorčič 2.g
  1. Filip Nabergoj 2.a
Julija Pestelj 2.p
  1. Filip Kodelja 2.a
Angelika Fabčič 2.p

TRETJI RAZRED

Dečki Deklice
  1. Žan Rener 3.G
Neli Žgur 3.P
  1. Tilen Medvešček 3.a
Vita Margon 3.b
  1. Mark Petrič 3.b
Flora Koritnik Mohorčič 3.b

 

Dogodki

Najbolj iskano

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)