LIKOVNA UMETNOST NEKOLIKO DRUGAČE

Jun 14, 2019

Pri pouku likovne umetnosti spoznavamo tudi področje arhitekture. Ta se nam je zdela še posebej zanimiva. V šolo smo prinesli različne škatle in odpadne materiale, saj nam je učiteljica Sara Furlan povedala, da bomo pri likovni urejali notranje in zunanje prostore, ki jih bomo sami načrtovali ter izdelali. Polni idej in domišljije smo komaj dočakali uro likovne umetnosti. Tedaj se je začelo izrezovanje, lepljenje, barvanje, izdelovanje oken, vrat, stopnišč,… Nastali so celo bazeni in igrišča, tobogani ter parkirišča. Zrastel je velik hotel in temen tunel. V sobanah so bile zavese in preproge, omare, slike in stolice velike. Vse to smo razstavili na hodniku šole ter se med odmori igrali z nastalimi stavbami in prostori. Bilo je res super!

Učenci 5. in 4.r Vrhpolje