Select Page

Projekt TRAJNOSTNA MOBILNOST

Okt 25, 2019

Presegli smo zastavljen cilj – Povečati prihajanje v šolo na trajnostni način za 7%

V tednu od 14. 10 do 18. 10 smo izvedli projektno nalogo Gremo peš s kokoško Rozi. Učenci so se pozitivno odzvali na pobudo, da v šolo prihajamo na trajnostni način, peš, s kolesom, skirojem, šolskim avtobusom ali na način sopotništva.

Kar nekaj otrok, ki so jih do sedaj vozili starši, je prvič v šolo prišlo s šolskim avtobusom. Učenci iz krajev, kjer je tudi šola – Vipave, Goč, oziroma Podnanosa so v veliki večini prišli v šolo peš, s kolesom ali skirojem.

Plakat v šolski avli, kamor smo beležili delež trajnostnih prihodov za vsak dan v odstotkih.

Pešbus na relaciji Orehovica – Podnanos v sredo 16. 10. in v petek 18. 10. 2019

Voznici pešbusa sta bili učiteljici Vida Trošt Vidic in Anita Čujec.

Petruška velikonja

Najbolj iskano

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)