Ustvarjalne delavnice v Podnanosu

Dec 4, 2019

V zadnjem tednu meseca novembra je bilo na podružnični šoli v Podnanosu veselo in ustvarjalno tudi v popoldanskem času, saj smo tudi v letošnjem šolskem letu pripravili ustvarjalne delavnice in prednovoletni šolski sejem. V torkovem popoldnevu smo se skupaj z učenci in njihovimi starši oz. starimi starši družili in skupaj ustvarjali. Na različnih delavnicah smo ustvarjali zanimive in izvirne izdelke, kot so adventni venčki in novoletni okraski, preizkusili pa smo se tudi v tiskanju na otroške predpasnike. Naslednji dan smo izdelke, ki smo jih izdelali na delavnicah ter le tiste, ki so jih učenci izdelali v času pouka in podaljšanega bivanja, ponudili obiskovalcem šolskega sejma. Vloga prodajalcev je tudi letos pripadala petošolcem, ki so svojo nalogo odlično opravili – predstavljali in ponujali so nastale izdelke ter sprejemali prostovoljne prispevke obiskovalcev.

Vsem, ki ste se našega skupnega ustvarjanja in šolskega sejma udeležili, se lepo zahvaljujemo.

V vaši družbi nam je bilo lepo. Sedaj pa se že veselimo ponovnega snidenja čez leto dni.

Tjaša Kobal