041 619 125 info@os-vipava.si

Dogodki

julij 2024
PTSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
« Jun   Avg »

Arhivi

NOVINARSKA KONFERENCA: PREDSTAVITEV VSESLOVENSKEGA PODJETNIŠKEGA TEKMOVANJA POPRI

Jan 20, 2020

Novinarska konferenca je potekala 8. 1. 2020 v Primorskem tehnološkem parku  v Novi Gorici. 

Našo šolo smo predstavljale Eva Kovač, Kaja Simonič, Tisa Princes Ledinek in Vida Furlan, učenke osmega a razreda, s prejetim drugim mestom lanskega tekmovanja Popri. Ponovno smo predstavile našo podjetniško idejo Zibko Nina Nana. Če želite izvedeti več o preteklem tekmovanju, kliknite tukaj

Pametna zibka rešuje problem nespečnosti dojenčkov. Zibka otroka uspava na najbolj naraven način, saj simulira varno zavetje maternice – naročje mamice, sesanje pri prsih, nošenje, zibanje in zvoke, podobne tistim, ki jih je poslušal dojenček, ko je bil še v trebuhu svoje mamice. 

Šolo smo zapustile že zjutraj in se v spremstvu predsednice razvojne agencije ROD Ajdovščina, Brigite Habjan Štolfa. Ko smo prispele, nam je razkazala in razložila koncept dela tehnološkega parka. O razvoju mladega podjetja smo izvedele veliko novega. 

Uradno se je konferenca začela ob 10.30. Koordinatorji tekmovanja Popri so najprej predstavili novosti in izboljšave samega tekmovanja ter potek le-tega. Razkrili so tudi širjenje tekmovanja v tujino. Z nami so bili tudi lanski zmagovalci podjetja Avaga. Svoje poslovne modele smo predstavili v obliki pitcha. 

V naši družbi je bilo veliko novinarjev, za katere smo podale več izjav. Eno izmed njih si lahko ogledate tukaj

Po konferenci je sledilo krajše druženje ob dobri hrani.

Najbolj iskano

(Skupno 140 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost