041 619 125 info@os-vipava.si
Učenci naše šole so evropski teden mobilnosti obeležili na prav poseben način. Po Vipavi in ostalih krajih, kjer se nahajajo naše podružnice, smo pripravili številne postaje, na katerih so voznice pešbusa sprejemale naše učence. Z učenci smo se dobili na različnih lokacijah in se peš odpravili proti šoli. Med potjo so se nam priključili tudi starši ter mlajši bratci in sestrice. Prvošolčke je na poti pospremil tudi župan gospod Goran Kodelja.

Ob ozaveščanju, da lahko za kakovost bivanja v svoji občini storimo veliko tudi sami, smo se ob klepetu s prijatelji in sošolci odpravili proti šoli. Linije pešbusa bodo aktivne en teden, v šoli pa bomo naredili kar največ lahko, da bomo na trajnostni način prevoza priučili učence tudi za naslednje dni.

Zgled šteje, bodimo zgled prav mi.
Z lepimi pozdravi.
Mojca Pev, ravnateljica

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost