041 619 125 info@os-vipava.si

Začenjal se je res lep petkov dan. Četrtošolci smo se odpravili na pohod. Izpred šole smo odšli skozi Podbreg in nato navkreber proti spodnjim koritom. Med potjo smo imeli tekmovanje v ciljanju tarče. S storži smo poskušali čim večkrat zadeti deblo. Prvi daljši postanek smo imeli, ko smo prišli do zgornjih korit, ki so res lepo obnovljena. Tam smo pomalicali, si natočili svežo vodo in se počasi odpravili proti Miklavu. Na poti smo ponovili tekmovanje v ciljanju tarče in šlo nam je še bolje kot prvič. Pri cerkvici so bili tudi drugošolci iz Vipave, ki so se ravno odpravljali nazaj v šolo. Nekaj časa smo se igrali skrivalnice, dali nekaj obližev na podrgnjeno kožo in kmalu je bil čas, da se vrnemo v šolo. Sledili smo markacijam do Poreč in se vsi utrujeni, a veseli vrnili z našega prvega športnega dneva.

Katarina Vitežnik

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost