041 619 125 info@os-vipava.si

Učenci 2. razreda v Vrhpolju so v tednu otroka, ki je potekal od 5. 10. do 11. 10. 2020, izbirali različne ideje, za popestritev šolskega dne. Sami so se morali dogovoriti in v večini strinjati z izbrano dejavnostjo, ki je potekala naslednji dan. Učenci so si izbrali naslednje dejavnosti: uporaba računalnikov pri uri, dan v pižami, dan norih pričesk in prinesi najljubšo igračo. Pri tem so zelo uživali in so komaj čakali, kaj bo dan prinesel.

Veliko smo se pogovarjali tudi o reševanju težav, kot je slogan letošnjega tedna otroka, odgovor je pogovor. Veliko smo prepevali, plesali, poslušali pravljice in barvali čuječo pobarvanko.

V petek sta dva učenca, ob pomoči učiteljice, vodila uro športa. Ostali učenci so jim pridno sledili. Cel teden je bil zelo aktiven in spodbuden, kar se je kazalo tudi pri samem sledenju pouka. Bravo učenci!

Breda Žvokelj

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost