041 619 125 info@os-vipava.si

V sredo, 23. 6., je učence 1., 2. in 3. razreda čakal še zadnji športni dan. Ker so dnevi zares vroči, smo jutranjo svežino izkoristili za sprehod do Erzelja. Tam smo se malo poigrali na njihovih igralih ter se igrali skrivalnice. Dobro, da nas je za nazaj motivirala malica v šoli, saj je sonce že pošteno pripekalo. Okrepčali smo se s sendviči, a z mislimi bili že pri vodnih igrah. Kaj nam je učiteljica pripravila? Koliko vodnih balončkov je napolnila?

Preoblekli smo se v kopalke, namazali ramena s sončno kremo in AKCIJA!!!! Najprej nas je učiteljica razdelila v dve skupini. Pomerili smo se v ciljanju lončkov z vodno pištolo, v prenašanju vodnega balončka pod brado, v podajanju namočene krpe itd. Seveda smo se na koncu osvežili z vso vodo, ki je ostala od iger. Kam pa bi jo drugače lahko zlili?

Utrujeni, vendar osveženi, smo zaključili dan ter z nestrpnostjo pričakovali zadnji šolski dan.

Učenci in učiteljica 1., 2. in 3. razreda Goče

 

 

(Skupno 148 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost