041 619 125 info@os-vipava.si

Danes, 23. 9. je bil za drugošolce podružnice Podnanos res poseben športni dan, ker je bil izveden točno na dan slovenskega športa, udeležili smo se množičnega teka 2021 in ugotovili, da je danes prvi uradni dan jeseni.

Kako smo se imeli, preberite spodaj:

Zjutraj smo se zbrali pred šolo. Vzeli smo malico in se pripravili na pohod. Odšli smo skozi vas Podraga, vas Manče, kjer smo se malo ustavili in popili vodo. Naprej smo hodili v hrib skozi vinograde. Prispeli smo na Goče. Ustavili smo se pred šolo. Tam smo pojedli malico, nato pa šli na igrala in igrišče. Tam smo se zelo zabavali. Bil je že čas, da gremo nazaj proti naši šoli. Vmes smo si ogledali tudi grad Lože. Pot nazaj je bila dolga. Zamudili smo pol ure. Ko smo prišli do šole, smo šli na kosilo.

Na športnem dnevu smo se imeli zelo lepo.

Maša Potočnik, 2. P

(Skupno 89 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost