041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 16.12.2021, se je vseh pet razredov Podružnice Podnanos odpravilo na Črni Vrh nad Idrijo, kjer smo izvedli zimski športni dan – sankanje in igre na snegu. Že cel prej, od trenutka, ko so učenci izvedeli program športnega dne, je bilo na šoli čutiti veselo pričakovanje, saj se večina učencev še nikoli ni udeležila športnega dne na snegu.

Pot z avtobusom je minila hitro, v dogovarjanju o tem kaj vse bomo počeli na snegu.

Na smučišču smo se razdelili po razredih in se zagnali vsak v svoj hrib, od koder smo se spuščali s sankami. Sneg je bil ravno pravšnji tudi za kepanje, snežake in gradnjo snežnih utrdb. Vmes smo se okrepčali z malico in ogreli s sladkim čajem. Zabava na snegu se je prehitro končala, pot domov pa je minila v dobrem vzdušju s skupinskim prepevanjem.

Preživeli smo čudovit in sproščujoč športni dan.

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost