041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 4.3. 2022 bomo organizirali zimski športni dan za predmetno stopnjo ( 6. – 9. razred). Učenci se boste ob 7.50 zbrali v matičnih učilnicah šole ter preverili prisotnost . V spremstvu učiteljev dvignili malico in jo razdelili ter pospravili za seboj. Učenci – smučarji se zberemo pred šolo. Ob 8.00 bo odhod izpred šole :

  1. skupina SMUČANJE NA KRVAVCU ( 51 učencev) : Učenci potrebujete ustrezno smučarsko opremo ( preglej doma!) , zadostno količino tekočine in stroške boste poravnali prek položnice (cena vozovnice 14.50 eur + prevoz). Povratek med 16.00 in 16:30 uro. Spremljali vas bomo : Petra Batagelj ,  Ivan Ivanov, Kristina Lavrenčič in Teja Furlan, Karin Črnigoj
  2. skupina POHOD NA ERZELJ : UČENCI POTREBUJETE PRIMERNO POHODNO OPREMO ( obutev in oblačila za zimske razmere , zadostno količino pijače ter kapo in rokavice). Povratek do 12.20. Spremljali vas bodo :  Barbara K. Pavlin ( vodja) , Sonja S. Puc, Neli Markočič, Marko Obid, Nina Šulenta, Mateja Curk, Janaja N. Nedeljkovič, Hana Jerončič
  3. skupina POHOD NA NANOS – Korita : UČENCI POTREBUJETE PRIMERNO POHODNO OPREMO ( obutev in oblačila za zimske razmere , zadostno količino pijače ter kapo in rokavice). Povratek do 12.20. Spremljali vas bodo : Andrejka T. Pižent, Katarina Koren, Adrijana Perkon, Elena K. Nabergoj, Tina Bevk, Urška Kumar, Samo Jamšek, Silvija Makovec
  4. Učenci , ki ste dejavnosti opravičeni zaradi zdravstvenih težav ali drugih obveznosti , se o tem posvetujte z razredniki.

 

V Vipavi , 2.3.2022                                    Aktiv Športa

(Skupno 133 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost