041 619 125 info@os-vipava.si

Danes, 19.4. je v Kranju ( Predoslje ) potekalo polfinalno osnovnošolsko tekmovanje v nogometu za starejše deklice. Na tekmovanje so se uvrstile OŠ PREDOSLJE KRANJ, OŠ ANTONA UKMARJA KOPER, OŠ RAKEK in naša šola. Naše punce so najprej premagale učenke iz Kopra z rezultatom 2:1, potem igrale neodločeno z domačinkami, v odločilni tekmi za preboj na finalni turnir pa so morale priznati premoč nasprotnicam iz Rakeka. Tekma se je končala z rezultatom 0:1. V vseh treh tekmah smo si priigrali več priložnosti od nasprotnic, a turnir končali na drugem mestu. To pomeni, da si v državnem merilu delimo 5. mesto, kar je eden od večjih uspehov naše šole v tej kategoriji. Našo šolo so pod vodstvom MITJE LAVRENČIČA zastopale: ANA NABERGOJ, BARBARA FERJANČIČ, ANJA ČOHA, SARA KOPATIN, TIA ŽGUR, NEJA KLANČNIK, LENA JERONČIČ in MEI LULIK.

(Skupno 99 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost