041 619 125 info@os-vipava.si

V prazničnem velikem tednu so šestošolci preživeli šolski dan v ustvarjalnem duhu. Nič niso pisali, ampak so risali, merili, prepletali, oblikovali, vezli in pekli. Cela šola je lepo dišala po svežem velikonočnem kruhu. Tudi pirhi niso manjkali. Pobarvani v čebulnih olupkih z rastlinskimi motivi so lep okras praznične mize. V dveh tehničnih skupinah so učenci spletli košarice iz pisane volne, v likovni skupini so pridne roke šestošolk in šestošolcev oblikovale skledice, krožnike, za okras pa še zajčke. Navada je, da si za praznike pišemo voščila in skupina učencev je na papir izvezla različne velikonočne motive. Nastale so slike, ki jih lahko uporabimo tudi za voščilo najbližjim, prijateljem, znancem.

Šestošolci in izvajalke kulturnega dne: Katarina, Sonja, Barbara, Kristina in Ana vam želimo lepo doživete velikonočne praznike.

Ana Kobal, vodja kulturnega dne

(Skupno 69 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost