041 619 125 info@os-vipava.si

Tekmovanja se je udeležilo 34 učencev in učenk naše šole v štirih kategorijah: STAREJŠI UČENCI (11 tekmovalcev), STAREJŠE UČENKE (11 tekmovalk), MLAJŠI UČENCI (6 tekmovalcev), MLAJŠE UČENKE (6 tekmovalk).

 

UVRSTITVE IN REZULTATI NAŠIH UČENK IN UČENCEV:

Nova Gorica 10. 5. 2022

MLAJŠI (letnik 2009 in mlajši):

  MLAJŠE UČENKE         MLAJŠI UČENCI    
TEK NA 60 m
  mesto   rezultat              
  F6. MONIKA FUNA 9,76              
  Q7. MONIKA FUNA 9,69              
TEK NA 300 m
  mesto   rezultat     mesto     rezultat  
  2.  NELI ŽGUR 47,55     3.   PRIMOŽ FURLAN 45,90  
  14.  TAJDA ŽGUR 53,19     11.   ANŽE TOMAŽIČ 50,57  
TEK NA 600 m
  mesto   rezultat     mesto     rezultat  
  8. ANA STRILIĆ 2:06,43     5.   PAVEL STRILIĆ 1:47,29  
  10. NIKA PLEŠNAR 2:07,47     9.   JAN VIDRIH 1:57,58  
SKOK V VIŠINO
  mesto   rezultat     mesto     rezultat  
  3. MEI LULIK 1,30     4.   JURE PETRIČ 1,30  
  5. HANA TROŠT 1,25     12.   ADAM NUSDORFER 1,15  
  9. ELA FURLAN 1,20     13.   ROK KLANČNIK 1,15  
  10. MANICA FABČIČ 1,20              
SKOK V DALJINO
  mesto   rezultat     mesto     rezultat  
  6. TINKARA BAGO 4,34     3.   VITO GROHAR 4,60  
  20. LARA PETRIČ 3,51              
MET VORTEKSA
  mesto   rezultat     mesto     rezultat  
  11. GAJA MITROVIĆ 28,62     14.   ANEJ SLOKAR KOVAČEVIĆ 43,39  
  12. AURORA FABČIČ 26,73     15.   TILEN MEDVEŠČEK 40,92  
            21.   LEOPOLD PAVLIN 37,46  

 

STAREJŠI (letnik 2007 in 2008):

  STAREJŠE UČENKE     STAREJŠI UČENCI  
TEK NA 60 m
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  F1. JANA KODELJA   8,36     12.   NEJC RUPNIK 8,17  
  Q1.  JANA KODELJA   8,41     15.   KLEMEN TOMAŽIČ 8,27  
              20.   ROK PREMRL 8,61  
TEK NA 300 m
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  5. NEJA KLANČNIK   48,37     4.   LAN PANIČ NARDIN   40,59  
              8.   MARK ŽGUR   43,04  
              15.   TILEN RENER   46,91  
TEK NA 1000 m
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  3. SARA KOPATIN   3:25,06     15.   LUKA RODMAN   3:13,88  
  6. ISA VALIČ   3:40,08              
SKOK V VIŠINO
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  5. EVA FURLAN   1,30     4.   TAI BRATOŽ 1,56  
  10. PETRA FAJDIGA   1,25     11.   IAN LAHARNAR 1,35  
SKOK V DALJINO
              mesto     rezultat  
              8.   TINE BAVČAR 4,70  
MET VORTEKSA
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  15. ANJA ČOHA   33,89     28.   LAN JOVIĆ 40,50  
SUVANJE KROGLE
  mesto     rezultat              
  2.  TARA ŽORŽ   9,68              
  5.  LARA URŠIČ   8,30              
4 X 100 m
  mesto     rezultat     mesto     rezultat  
  5. DRAGA BAJCA 1   55,42     6.   DRAGA BAJCA 1 50,91  
  NEJA KLANČNIK, HANA TROŠT, NELI ŽGUR,     NEJC RUPNIK, LAN PANIČ NARDIN, KLEMEN TOMAŽIČ  
    JANA KODELJA               MARK ŽGUR    
                15.   DRAGA BAJCA 2 56,53  
                TINE BAVČAR, PRIMOŽ FURLAN, LAN JOVIĆ,  
                    ROK PREMRL    

 

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost