V četrtek, 9. 6. 2022, bo matično šolo v Vipavi obiskal Miha Deželak, ki v okviru dobrodelne akcije Deželak=junak (https://www.radio1.si/83935/d99-to-so-tocne-lokacije-postankov-kjer-sebo-ekipa-dezelaka-junaka-na-poti-po-slov) zbira sredstva za počitnice otrok na morju.

Na šoli se učimo biti tudi dobrodelni in pomagati tistim, ki imajo manj kot mi. Odločili smo se, da k dobrodelni akciji pristopimo tudi mi in tako zberemo nekaj denarnih sredstev.

Predlagamo, da se učenci in zaposleni odrečemo kepici sladoleda ali drugi sladki dobroti in 2 € (oziroma glede na presojo vsakega posameznika) namenimo tej dobrodelni akciji.

Učenci, ki želijo darovati, naj denarni prispevek prinesejo razredniku do četrtka, 9. 6. 2022, do 9.35.

Zbrani denar bomo Deželaku predali v četrtek, 9. 6. 2022 ob 11.30, ko se bo Miha Deželak z ekipo ustavil pred Osnovno šolo Draga Bajca Vipava.

Hvala, ker podpirate naša prizadevanja.