041 619 125 info@os-vipava.si

V četrtek, 19.5.2022, so se prvošolci, v sklopu naravoslovnega dne na temo TRAVNIK, zjutraj odpravili na opazovalni sprehod. Spoznavali so različne živali in rastline, ki jih lahko srečamo na travniku, nabrali nekaj cvetlic, s katerimi so kasneje ustvarili cvetličnega metulja ter izdelali eno izmed živali, ki so jo srečali na travniku.

Medtem pa so tretješolci, na tehniškem dnevu na temo GIBANJE, spoznavali, na kakšen način se lahko gibajo različni predmeti ter kako lahko na gibanje vplivamo. Izdelali so si vrtopir, vrtavko, ladjico, letalca, lovilca in padalo.

Skupaj smo nato še okrasili naš sanjski stroj, ki je nastal v okviru pobude My Machine in bo prihodnji teden na razstavi v prostorih OOZ Ajdovščina.

(Skupno 61 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost