041 619 125 info@os-vipava.si

Drugi dan se je pričel z zajtrkom. Po zajtrku smo se z avtobusom odpeljali v Rosice kjer smo se peljali s staro parno lokomotivo. Po vožnji smo se odpeljali na mesto kjer je bil karneval in po kosilu sajenje lipe. Ko smo prišli smo imeli eno uro časa in ga zapravili z vožnjami z vlakci, avtki… Potem je bilo kosilo ter ogrevanje za prvi nastop, kjer smo peli ob zasaditvi lipe kot simbol prijateljstva med Češko in Slovenijo. Po prvem nastopu smo se odpeljali na mesto kjer je bil drugi. Ko smo prišli na kraj dogajanja je bila najprej vaja nato pa se je pričel nastop. Najprej smo mi zapeli 6 pesmi nato so pevci iz Osnovne šole Antona Šibelja Stijenka Komen zapeli 6 pesmi na koncu pa smo še skupaj zapeli 2 pesmi. Po nastopu smo šli še poslušat naše sopotnike iz Nove Gorice. Po njihovem nastopu smo povečerjali ter se z avtobusom odpravili nazaj v hotel še nekaj časa smo se družili z našimi novimi prijatelji iz Komna nato pa odšli spat.

Darja Birsa 9.b ter prijatelji iz Komna
(Skupno 120 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost