041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek so nas obiskali arhitekti, ki so nam pomagali pri strokovni izvedbi tehniškega dne za naše devetošolce.

Pogovarjali smo se o tem, kako se naš svet spreminja in o prihodnosti. In seveda o poklicih, ki so s prihodnostjo naših devetošolcev definitivno povezani. Poklici so nas pripeljali k pogovoru o najrazličnejših delovnih okoljih, ki nas in nas bodo/jih bodo obdajali.

Iskali smo kompetence, ki odlikujejo vsakega kot posameznika in spoznali smo, da vsak poklic terja skupek določenih močne lastnosti.

Na koncu je vsak učenec pod strokovnim vodstvom izdelal maketo svojega sanjskega delovnega okolja. Z nami so delili svoje predstave, želje in imeli smo priložnost spoznati  vizijo prihodnosti po meri današnjih najtnikov.

To priložnost pa ponujamo tudi vam, če le obiščete našo šolsko galerijo. Tam smo namreč razstavili nekaj teh maket, ki so nastale na tehniškem dnevu.

Kristina L.

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost