041 619 125 info@os-vipava.si

V soboto, 15. 10. 2022, smo v sodelovanju z Območnim združenjem Rdečega križa Ajdovščina izpeljali dobrodelno akcijo Drobtinica.

Dobrodelno akcijo se tradicionalno izvaja ob svetovnem dnevu hrane, ki ga obeležujemo 16. oktobra.  

Učenke prostovoljke ter član Rdečega križa so na stojnici pred trgovino Mercator v Vipavi, v zameno za prostovoljne prispevke, ponujali kruh in druge dobrote različnih donatorjev (Mercator, Spar, Fama Vipava, Pekarna Ježek, Pekarna Neli-pek, Fructal in Mlinotest) ter tako vzpodbujali solidarnost.

Skupaj smo zbrali 460,62€. Pridobljena sredstva bodo namenjena šolskemu skladu naše šole.

Izkazalo se je, da ljudje že dobro poznajo akcijo in z veseljem prispevajo denar. Vsem tistim, ki ste prispevali se iskreno zahvaljujemo. Zahvaljujemo se tudi učenkam šole Lari, Pavli, Gabrijeli, Mei in Hani, ki so svoje prosto sobotno dopoldne posvetile dobrodelni noti.

Darija, Tanja in Lara, mentorice humanitarne dejavnosti.

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost