041 619 125 info@os-vipava.si

V ponedeljek, 10. oktobra, smo šestošolci in sedmošolci obiskali SNG Nova Gorica. Že vnaprej smo se veselili dogodka, saj smo vedeli, da nas gledališče ne bo razočaralo.

Ogledali smo si predstavo Čarovnik iz Oza. Zgodba govori o deklici Doroteji, ki jo je vihar odpihnil v deželo Oz. Tam je spoznala nove prijatelje. Skupaj so premagali vse ovire, našli, kar so iskali, Doroteja pa se je lahko vrnila domov.

V predstavo, ki nas je pritegnila in navdušila, smo bili vključeni tudi gledalci, saj so se nekateri igralci sprehodili tudi med publiko. Preživeli smo čudovit dan.

Meta in Taja, 6. c

 

Kulturni dan v gledališču je bil zanimiv. Pritegnilo me je, da so ustvarjalci predstave Čarovnik iz Oza vanjo vključili veliko pesmi. Občudovala sem nekatere igralce, ki niso nastopali le v eni vlogi.

Mila, 7. c

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost