041 619 125 info@os-vipava.si

V soboto, 22. 10. 2022, smo se družinsko odpravili na ljubljanski maraton. Zastopala sem Osnovno šolo Draga Bajca Vipava v kategoriji deklic 9. razred. Naša proga je zanašala 1800m. Ko smo se punce pripravljale na tek in je odbilo 20 min do štarta, je začelo izredno deževati. Takrat so štartali fantje iz 9. razreda, dekleta pa smo, kot zadnja kategorija šolskega teka, štartale ob 15.30. Ko je odbil čas za štart je še vedno zelo izrazito padal dež. Proga je bila zelo lahka, vendar sem imela manjše probleme z razporejanjem moči po progi. Prav zato bi rezultat bil lahko boljši. Sem pa pridobila izkušnje in si postavila višje ambicije za naslednje leto. Uvrstila sem se na 25. mesto od 188.

Zarja Lavrenčič, 9.a

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost