041 619 125 info@os-vipava.si

Praznično vzdušje in pričakovanje praznikov je bila rdeča nit našega decembra v Podnanosu. Tradicionalno so petošolci imeli nalogo postaviti novoletno smrečico in jo okrasiti. Tudi letos smo okraske izdelali sami in tako prispevali tudi k recikliranju in ponovni uporabi.

Vsak razred je po svoje okrasil šolske panoje pred učilnicami, vsi skupaj pa smo z enako dekoracijo polepšali okna naše šole.

Sredi decembra smo imeli na šoli koncert kvarteta harmonik Glasbene šole Ajdovščina, med katerimi je bila tudi naša Zala. Čudoviti zvoki harmonik so nas popeljali v gozd, v glasbeno pravljico.

Zadnji dan pred počitnicami pa smo pripravili proslavo ob državnem prazniku in pred prazniki. Petošolci so nas v božični čas popeljali z dramsko igro Božično darilo ter s petjem plesom ter recitacijami.

Upamo, da nam novo leto prinese še veliko takih ustvarjalnih trenutkov.

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost