041 619 125 info@os-vipava.si
Tretji dan smo začeli z obiskom pouka na predmetni stopnji. Obiskali smo pouk glasbe, tehnike ter ročnih del. Učenci imajo določen del ur pouka organiziranih podobno kot mi izbirne predmete. Izberejo predmet, ki jih zanima in delajo izdelke, ki jih sami izberejo. Učitelj je mentor in učence usmerja pri delu. 
 
Učenci so bili pri glasbi organizirani v šolski band. Pripravljali so se na šolski nastop. Vsak od njih je igral svoj inštrument. Učiteljica je hodila od enega do drugega in jim pomagala uglasiti inštrumente. 
 
Pri tehniki so učenci delali različne izdelke iz lesa in kovine. Pri delu so bili samostojni in rokovali so z vsemi delovnimi stroji.
 
Učencem smo tudi predstavili matične države in šole.
 
Popoldanski čas smo izkoristili za lovljenje rib.
 
(Skupno 129 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost