041 619 125 info@os-vipava.si

Zbudili smo se v deževno jutro. Upali smo, da se bo čez dan vreme kaj popravilo, vendar je lilo kot iz škafa. Vreme nam je tako popolnoma podrlo torkov urnik. Dopoldne smo preživeli v hotelu. Po zajtrku smo si ogledali risanko, namesto filmskega večera, ki bi sledil zvečer. Zaradi slabega vremena so nam tudi kosilo dostavili v hotel, drugače namreč kosimo v koči na smučišču. Po kosilu je sledilo drsanje. Po dobri uri vijuganja po drsališču, smo odšli še na sprehod po vasi. Pozno popoldne smo praznovali 11. rojstni dan učenke Tonje Lozej. Njena mama nam je pripravila posebno torto, napolnjeno z dobrotami,  ki so je bili veseli prav vsi. Zvečer nas je po okusni večerji čakala še tombola. Čeprav je dan minil brez smučanja, smo ga dobro izkoristili in se utrujeni odpravili na zaslužen počitek.

 

 

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost