041 619 125 info@os-vipava.si

Pri likovni umetnosti smo z učenci OŠ Draga Bajca smo sodelovali na državnem likovnem natečaju z naslovom SOLIDARNOST V ŠPORTU. Organizatorja natečaja sta bila Olimpijski komite Slovenije in Podjetje Kopija-nova.

Naša osmošolka Ela Furlan je s svojo grafiko z naslovom Plezalec dosegla prvo mesto v kategoriji tretje triade. Njen sošolec David Koren pa je natisnil grafiko z motivom padalca, s katero si je prislužil drugo mesto.

Poleg priznanj sta Ela in David prejela tudi bogati nagradi: vsak svoj komplet likovnih pripomočkov in lisjaka Foksija.

Izjemno uspešni pa smo bili tudi v kategoriji druge triade. Naše šestošolke Natalija Batič, Marija Batagelj, Marta Nabergoj, Erika Režonja in Zora Furlan so prejele nagrado za celotno likovno kolekcjo z naslovom Tekači. Tudi one so izdelale grafike, ki so jih potem nadgradile s stripovskimi elementi. Tudi dekleta so poleg priznanja prejela bogate nagrade z likovnimi pripomočki in lisjaki.

Vsem učenem iskreno čestitamo in jim tudi v prihodnje želimo veliko veselja in idej ob ustvarjanju!

Kristina Lavrenčič, mentorica

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost