041 619 125 info@os-vipava.si

Regijska razvojna agencija ROD Ajdovščina in chef Tomaž Kavčič iz podjetja Okusi d.o.o., ki skupaj sodelujeta v projektu EKO OKUSI SLOVENIJE, sta nas povabila na delavnico na Zemono. Zaželeno je bilo, da se delavnice udeležita dva učenca, ki izkazujeta posebno veselje do ustvarjanja v kuhinji in imata željo za nadaljevanje šolanja v tej smeri.

Delavnica v kuhinji Gostilna pri Lojzetu na Dvorcu Zemono je potekala v petek, 12. maja 2023 med 10. in 11.30. Chef Tomaž Kavčič nam je pripravil lahek krof, brancina na solnem žaru s krompirjem in blitvo, brezalkoholni gintonik, sendvič z jajčno omleto, šparglji in panceto, dekorativno čipko iz rdečega krompirja ter nam zaupal svoj recept za uspeh.

Chef Tomaž Kavčič nas je navdušil, delil je svoje kuharske mojstrovine in nas obogatil za novo kulinarično izkušnjo.

Tina Bevk

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost