041 619 125 info@os-vipava.si

Medobčinsko društvo prijateljev mladine, ki deluje pod okriljem Zveze prijateljev mladine Slovenije, je v tednu med 13. in 20. majem praznovalo svoj okrogli jubilej z več dejavnostnmi. Na povabilo za sodelovanje na osrednji proslavi, ki je bila zaradi slabih vremenskih napovedi prestavljena iz grajskega obzidja na oder Dvorane prve slovenske vlade, sta se v imenu naše šole pripravljala na točko Sanja Šček in Nik Žakelj iz 4.a razreda. Kot Frida in Joži sta pravzaprav prireditev otvorila. Njunemu nastopu so sledili slavnostni govorniki in podelili so društvu posebna priznanja, ter pevske in plesne točke drugih šol.

Veseli smo, da MDPM tudi našim učencem  omogoča letovanja, poletne delavnice, ustvarjalnice in druge dejavnosti, na katerih je vedno zabavno. Z našo točko smo na poseben način čestitali društvu in mu zaželeli še mnogo uspešnih let.

Nadja Rodman Koradin

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost