041 619 125 info@os-vipava.si

»Mladinske delavnice« so preventivni program, ki se za učence 8. in 9. razreda izvaja kot interesna dejavnost. Namen tega je mladostnike opremiti z ustreznim znanjem, prepričanji, vrednostnimi usmeritvami in socialnimi veščinami, ki jim bodo omogočile, da se uspešno soočajo z razvojnimi nalogami življenjskega obdobja, v katerem se nahajajo.

Mladinski in kulturni center (MKC) Ajdovščina, koordinator programa, vsako leto ob koncu šolskega leta za udeležence programa organizira zaključni izlet v Adrenalinski park Soča Fun Park. 

Učenci in tudi izvajalki delavnic smo se na izlet odpravili v soboto, 27. maja. Najprej smo se preizkusili na poligonu pustolovskega parka, nato pa se z enega na drug breg Soče spustili po dveh jeklenicah  (Zip Line).

Da domov ne bi odšli lačni, smo si ob Soči privoščili še pico. 

Mladinskemu in kulturnemu centru (MKC) Ajdovščina se najlepše zahvaljujemo za organizacijo in upamo, da se vidimo tudi naslednje leto.

Živa Vidic

(Skupno 36 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost