041 619 125 info@os-vipava.si

V sredo, 6. 9. 2023 smo se učenci od 1. do 4. razreda odpravili na Mini olimpiado v Ajdovščino. Četrtošolci so na ta dan imel športni dan in so se pred omenjenim dogodkom, odpravili tudi na jesenski pohod v okolici Vipave.

Program je namenjen spodbujanju otrok k aktivnemu preživljanju njihovega prostega časa ter hkrati ponuja možnost predstavitve lokalnih športnih klubov in promocije njihovih programov s ciljem povabila (pridobivanja) novih članov.

Olimpiado je otvoril lisjak Foksi z olimpijsko himno in olimpijsko prisego. Učenci smo se nato razdelili po postajah. Na vsaki postaji smo preživeli 5 minut, kjer so nam trenerji predstavili društvo ali klub, pri nekaterih pa smo lahko preizkusili tudi kako potekajo treningi.

Ob zaključku smo učenci prejeli diplomo za sodelovanje ter praktično darilo – mleko in napolitanke. 

Foto: Vida Trošt

(Skupno 103 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost