041 619 125 info@os-vipava.si

Vemo, da gibanje ugodno vpliva ne le na telesni, temveč tudi umski razvoj otroka. Prav tako pa je telesna dejavnost dobra tudi za zdravje otrok.                                                                 Učenci, ki obiskujejo podaljšano bivanje v Vrhpolju, imajo le minuto hoda od šole na voljo veliko igrišče, na keterem najpogosteje preživijo čas takoj po pouku. Na njem igrajo najpogosteje njim kar nekaj priljublenih iger: nogomet, zemljo krast, skakanje urce, prodajamo barvice, gumitvist, tvister, … Zelo priljubljeno je tudi risanje s kredami na tla.                                                     Ob igrišču je nameščenih nekaj igral, ki pa so bila potrebna popravila. V preteklem šolskem letu je krajevna skupnost Vrhpolje po posredovanju ravnateljice, gospe Mojce Pev, popravila tobogan, vrtiljak in gugalnega konjička. Zahvaljujemo se ji, prav tako pa krajevni skupnosti, ki je prisluhnila potrebam otrok. Gugalnice pa so čakale še na popravilo. Letos gre posebna zahvala gospe Anji Balažič, ki je posredovala prošnjo krajevni skupnosti za popravilo le teh, izraženo na roditeljskem sestanku. Tako so se otroci ob Tednu otroka zelo razveselili še prenovljenih gugalnic.

V znak zahvale so učenci narisali risbice na temo »Na igrišču«, ki jih bomo posredovali predstavniku krajevni skupnosti. Nekaj si jih lahko ogledate tudi vi.

Marica Kobal

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost