041 619 125 info@os-vipava.si

Ob tednu otroka smo v 4. a razredu razmišljali, kaj je to RADOVEDNOST in kako jo lahko potešimo.

Radovednost smo najprej potešili ob stricu Google, a smo ugotovili, da nam tale striček lahko velikokrat tudi laže. Stric Fran nam je lepo razložil, kakšna je radovednost. Prav veliko odgovorov na vprašanja radovednih glavic tam nismo dobili. Obiskali smo knjižnico in si sposodili različne knjige iz zbirke Zakaj neki. V njih je vsak raziskoval svojo temo, ter se odločil za eno vprašanje. Odgovor na to vprašanje smo drug drugemu predstavili naslednjega dne in tako potešili naše radovednosti.

Naučili smo se, da se še vedno največ pravih odgovorov dobi pri naši knjižničarki, zato bomo k njej še velikokrat zašli.

Učenci 4.a

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost