041 619 125 info@os-vipava.si

13. novembra praznujemo dan prijaznosti. Tudi letos smo se v Vrhpolju z barvanjem kamenčkov priključili akciji društva Humanitarček in delili kamenčke prijaznosti.

Kamenčke smo pobarvali in nanje zapisali prijazne besede ter pozitivne misli. Položili smo jih v škatle ter jih pustili pred vhodom v šolo in vrtec. V 2. razredu smo se pogovarjali tudi, na kakšne načine smo lahko prijazni do drugih. V jutranjem krogu smo si izmenjali prijazne misli, besede, objeme in pohvale ter si tako drug drugemu polepšali dan. Učenci pa so imeli nalogo, da nekomu na šoli in doma s prijaznim dejanjem ali besedo polepšajo današnji megleni dan.

Upamo, da je čim več naših kamenčkov prijaznosti našlo svojega lastnika.

Daša Černigoj

(Skupno 41 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost