041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 21. 6. 2024, smo se vsi učenci in učiteljice 1. razredov odpravili v Kranjsko Goro na obisk v Kekčevo deželo. V Kranjski Gori nas je čakal »Bedanec bus«, ki nas je odpeljal h Kekcu. Na poti smo morali zamižati, da nismo videli, kam gremo. Najpogumnejšo učiteljico so poslali naprej, da bo raziskala pot. Pot ji je prekrižal Bedanec, ki jo je zaprl v svojo kočo, v kletko. Učenci so po poti srečali Mojco in Rožleta. Skupaj z njima so rešili učiteljico in se podali novim dogodivščinam naproti. Po poti so malce nagajali Bedancu, klicali Kekca in se pri teti Pehti posladkali s slastnim pecivom, ki jim je dal pogum. 

Obisk Kekčeve dežele je minil zelo hitro. Polni vtisov smo se vrnili nazaj na avtobus, ki nas je odpeljal domov. 

Breda Žvokelj

 

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost