Interesne dejavnosti

INTERESNA DEJAVNOST UČITELJ DAN URA
GLASILO MLADI VIPAVEC URŠKA KUMAR-PRIPRAVA GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
  NIVES VIDIC-POMOČ PRI PRIPRAVI GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
LIVIJA LANGO-POMOČ PRI PRIPRAVI GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
IDA MAKOVEC-POMOČ PRI PRIPRVI GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
KRISTINA LAVRENČIČ-LIKOVNA PODOBA GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
GLASILO NA RAZREDNI STOPNJI MAJA ŠAPLA-PRIPRAVA GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
  LEA KOBAL-LIKOVNA PODOBA GLASILA MAJ, JUNIJ 2018  
POMOČ PRI PRIPRAVI GLASILA TINA KOSOVEL MAJ, JUNIJ 2018  
PEVSKI ZBOR PIKE NADJA RODMAN KORADIN PETEK 5. ŠOLSKA URA
PEVSKI ZBOR POKE NADJA RODMAN KORADIN PONEDELJEK, ČETRTEK 6. ŠOLSKA URA
OTROŠKI ORKESTER-TAMBURICE VLASTA LOKAR LAVRENČIČ SREDA 13.30-14.15
MLASINSKI ORKESTER-TAMBURICE VLASTA LOKAR LAVRENČIČ SREDA 14.15
MPZ-VIPAVA IGOR HODAK PONEDELJEK 18.00 -19.30
ŠOLSKI “BAND” IGOR HODAK SREDA 17.00 -18.30
ITALIJANŠČINA-NIŽJI RAZREDI MARUŠKA ROJC TOREK 14.05-14.50
JAPONSKI KROŽEK SONJA SIMONIČ PUC PONEDELJEK 7.ŠOLSKA URA
KNJIŽNIČNI KROŽEK LIVIJA LANGO PETEK 13.35 – 14.20
BRALNA ZNAČKA NIVES VIDIC, LIVIJA LANGO, IDA MAKOVEC, URŠKA KUMAR PO DOGOVORU Z UČITELJEM  
ITALIJANSKA BRALNA ZNAČKA MARUŠKA ROJC PO DOGOVORU Z UČITELJEM  
ANGLEŠKA BRALNA ZNAČKA – BOOKWORMS SONJA SIMONIČ PUC, VERONIKA GOMIZELJ PO DOGOVORU Z UČITELJEM  
ZGODOVINSKI KROŽEK ANA KOBAL, SREDA 6. ŠOLSKA URA
VESELA ŠOLA NADJA RODMAN KORADIN SREDA PREDURA
TURISTIČNI KROŽEK ANA KOBAL SREDA 7. ŠOLSKA URA
ASTRONOMSKI KROŽEK SAMO JAMŠEK PONEDELJEK IN ČETRTEK 6., 7. ŠOLSKA URA
PRVA POMOČ PETRA BATAGELJ SREDA 7.ŠOL.URA
RAČUNALNIŠKI KROŽEK  3. RAZRED TINA KOSOVEL PETEK 5. ŠOLSKA URA
FOTOGRAFSKI KROŽEK TINA KOSOVEL PONEDELJEK 6. ŠOLSKA URA
PRAVLJICE V TUJEM JEZIKU MAJA ŠAPLA TOREK PREDURA
ŠAHOVSKI KROŽEK MARJAN HAJDINJAK SREDA 14.15 – 15.00
PODJETNIŠKI KROŽEK ZUNANJI SODELAVEC SE ŠE ZBIRAJO PRIJAVE  
LOGIKA IN RAZVEDRILNA MATEMATIKA JANJA N. NEDELJKOVIČ PONEDELJEK 6. ŠOLSKA URA
ŽIVI KOTIČEK MOJCA HABIČ SREDA 7.30-7.55H
MLADI RAZISKOVALCI MOJCA HABIČ PONEDELJEK 7. ŠOLSKA URA
ČEBELARSTVO BOŽA PANGERC IN ZUNANJI SODELAVEC SREDA 6. IN 7. ŠOLSKO URO
KOŠARKA-1. IN 2. RAZ. VIP ANDREJKA TROŠT PIŽENT PONEDELJEK 14.05 – 14.50
KOŠARKA-3. IN 5. RAZ. PUNCE PETER FERJANČIČ PETEK 14.00 – 15.00
KOŠARKA-1.RAZ. FANTJE JURE KOGOJ TOREK 14.15 – 15.00
KOŠARKA-2. IN 3. RAZ. FANTJE JURE KOGOJ ČETRTEK 14.15 – 15.00
NOGOMET (PREDMETNA) MITJA LAVRENČIČ PONEDELJEK 15.00
ATLETIKA (PRIPRAVA NA TEKMOVANJA) UČITELJI ŠPORTA PRED TEKMOVANJI PO DOGOVORU Z UČITELJI
ATLETIKA ZA RAZREDNO STOPNJO ANDREJKA TROŠT PIŽENT PONEDELJEK, SREDA PREDURA
RKS IN KARITAS MARIJA MIKUŽ PAPEŽ PO DOGOVORU Z MENTORJEM  
PROSTOVOLJSTVO MOJCA HABIČ PETEK-PREDURA 7.30 – 7.55
ŠOLSKA SKUPNOST UČENCEV MOJCA HABIČ PO DOGOVORU Z MENTORJEM  
OBJAVA AKTUALNIH DOGODKOV-NOVINARSKI KROŽEK NIVES VIDIC SREDA 6. ŠOLSKA URA
UREJENOST ŠOLSKIH HODNIKOV, AVLE, GALERIJE, PANOJEV-LIKOVNA USTVARJALNICA KRISTINA LAVRENČIČ PO DOGOVORU Z UČITELJEM  
LIKOVNA USTVARIJALNICA KRISTINA LAVRENČIČ TOREK 6.ŠOLSKA URA
ROBOTIKA BOŽA PANGERC PETEK 6. IN 7. URA (V 2.POLLETJU)
DRAMSKI URŠKA KUMAR PO DOGOVORU Z MENTORJEM  
DRAMSKI LEA KOBAL PO DOGOVORU Z MENTORJEM  
KOLESARSKI UČITELJI 4. IN 5. RAZ. PO URNIKU
INTERESNA DEJAVNOST UČITELJ DAN URA
PEVSKI ZBOR POLONCA ROSA PONEDELJEK, SREDA 13.00 – 13.45
DRAMSKO-RECITAT. KROŽEK 1. IN 2. RAZ. NATAŠA TOMAŽIČ

VSAK DRUGI ČETRTEK

 

13.00 -13.45

 

DRAMSKO-RECITAT. KROŽEK 3. DO 5. RAZ. GOSTIMIR MARC VSAK DRUGI PETEK 11.45 -12.30
KNJIŽNICA NATAŠA TOMAŽIČ VSAK DRUGI PETEK 11.45. -12.30
KOLESARSKI IZPIT GOSTIMIR MARC VSAK DRUGI PETEK 13.00 -13.45
INTERESNA DEJAVNOST UČITELJ DAN URA
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 1. IN 2. RAZ. VIDA TROŠT VIDIC TOREK 11.50 – 12.35
OTROŠKI PEVSKI ZBOR 3. IN 5. RAZ. VIDA TROŠT VIDIC PONEDELJEK 13.00 – 13.45
PROMETNI KROŽEK ANDREJA LIKAR IVANOV PO URNIKU  
BRALNE URICE VIDA TROŠT VIDIC ČETRTEK 12.00 – 13.00
KOŠARKA 3. DO 5. RAZRED PETER FERJANČIČ SREDA 13.00 – 14.30
KOŠARKA 1. DO 5. RAZ. FANTJE PETER FERJANČIČ PONEDELJEK 14.00 – 15.00
ŠPORT 1. IN 2. RAZRED  ANDREJKA TROŠT PIŽENT PETEK 11.50 – 12.35
INTERESNA DEJAVNOST UČITELJ DAN URA
PEVSKI ZBOR SARA FURLAN PONEDELJEK, TOREK 13.00 – 13.45
DRAMSKI KROŽEK MOJCA ŠČEK PO DOGOVORU  
DRAMSKI KROŽEK SARA FURLAN ČETRTEK-PREDURA PREDURA
DRAMSKI KROŽEK MARICA KOBAL PETEK 12.45 – 13.30
KOLESARSKI KROŽEK ROBERT KRAŠNA PO URNIKU  
KNJIŽNICA MARICA KOBAL TOREK 7.30 – 8.00
KOŠARKA 1. IN 2. RAZ. META BAVČAR SREDA 13.00 – 14.00
KOŠARKA 3. DO 5. RAZ. META BAVČAR SREDA 14.00 – 15.00
(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)