Zaključni piknik 1.B

Jun 9, 2017

Z učiteljico Tanjo sva s presenečenjem in nekoliko v zadregi sprejeli povabilo staršev in otrok našega razreda.  4. junija sva bili namreč povabljeni na piknik in druženje v Športni park nad Budanjami, ki naj bi bil tudi nekakšen zaključek šolskega leta. Vsa organizacija je bila delo staršev. Zelo lepo so nas sprejeli. Med druženjem in prijetnim, sproščenim klepetom sva z učenci pripravili tudi krajši kulturni program. Nato so potekale tekmovalne in družabne igre, v katerih so bili vsi zmagovalci. Otroci so uživali v prijetnem okolju in raziskovali okolico. Starši so se nama zahvalili s prelepimi besedami in nama poklonili čudovita šopka poljskega cvetja. Čas je prehitro tekel in kar naenkrat je bila ura devet. Težko se je bilo posloviti od tako prijetne družbe.

Iskreno se zahvaljujeva staršem in našim prvošolcem za povabilo, druženje in organizacijo. Želiva in upava, da bi te vezi še naprej ohranjali, se družili in bili tako povezani med seboj, v svoje veselje in v korist njihovih otrok.

Še enkrat hvala za vse in prijetne ter brezskrbne prve počitnice vam vsem želiva

Tanja in Lučana

Fotografije Petra Hacin Valič