Področno atletsko tekmovanje

Okt 4, 2017

Učenci naše šole so se 29. 9. 2017 udeležili področnega ekipnega prvenstva v atletiki za osnovne šole, ki se je ovijalo na stadionu v Novi Gorici. Našo šolo je zastopalo 40 učencev. Tekmovali so proti 13 šolam iz Nove Gorice in okolice.

Tekmovanje je potekalo v lepem vremenu, vendar so zaradi podaljšanega srednješolskega tekmovanja, ki je potekalo pred osnovnošolskim, vse discipline imele petnajstminutno zamudo. Naši učenci so se izkazali za odlične športnike. Deklice so skupno dosegle odlično tretje mesto z 12 955 točkami, fantje pa solidno četrto mesto s 13 617 točkami.

Nekateri posamezniki in posameznice so se še posebej odlično odrezali:

NEJC ADAMIČ: starejši učenec, skok v daljino – prvo mesto

NEJC GORKIČ: starejši učenec, skok v daljino – četrto mesto

TOMAŽ ČOHA: starejši učenec, met krogle – tretje mesto

DANIJEL KRAPEŽ: starejši učenec, tek na 300 metrov – peto mesto

SARA FURLAN: starejša učenka, skok v višino – prvo mesto

TINKARA ŽGUR: mlajša učenka, skok v daljino – drugo mesto

NATALIJA PETRIČ: starejša učenka, tek na 300 metrov – četrto mesto

Vsem učencem za dosežene rezultate iskreno čestitamo. Upamo, da bodo take dosežke še ponovili in jih izboljšali s še več vadbe in novo opremo, ki nam je že zdaj pomagala pri uspešnih rezultatih.

Napisali: Špela Marc in Liza Perko, 9. b