Informacije za soboto 7.4. – Pohod Vipavček

Apr 6, 2018

Za lažjo potek dopoldneva vam posredujemo naslednje informacije:

• Avtomobile lahko parkirate na parkirišču pred šolo, vrtcem in na parkirišču pred vinsko kletjo.
  • Pohodniki se do 8.00 zberemo na šolskem igrišču. Učenci se zberejo na asfaltnem delu igrišča, ob razrednikih. Spremljevalci počakajo na tribunah.
  • Sledi kratek pozdrav in uvodna navodila.
  • Razredniki preverijo prisotnost učencev in razdelijo malico.
  • Pohodniki se razporedijo po smereh pohoda. Zbirno mesto za smer Plaz bo na travnatem delu nad tribunami. Zbirno mesto za smer Stari grad ob igralih in zbirno mesto za ogled vipavskih znamenitosti pred šolo. Pred odhodom si pohodniki (učenci) vzamejo spominske medalje.
  • Po prevzemu spominskih medalj pričnemo s pohodom.
  • Za prvo pomoč so glede na smeri zadolženi.
    • smer Plaz: Petra Batagelj, Sara Furlan, Samo Jamšek, Janja Nusdorfer Nedeljkovič
    • smer Stari grad: Veronika Gomizelj, Polonca Rosa, Katarina Vitežnik
    • smer: Vipavske znamenitosti: Marija Mikuž Papež
  • Pohod bodo vodili vodniki PD Vipava. Vodniki po smereh so:
    • smer Plaz: Jurij Nabergoj
    • smer Stari grad: Maja Funa
    • smer Vipavske znamenitosti: lokalna vodiča
  • Pohodu se bodo pridružili tudi člani mladinskega odseka PD Vipava.
  • Ob enajsti uri se pohodniki zberemo na stadionu. Učenci se z razredniki in sorazredniki razporedijo po skupinah (1. skupina: 1. in 2. razred, 2. skupina: 3. in 4. razred, 3. skupina: 5. in 6. razred in 4. skupina 7., 8. in 9. razred), ostali pohodniki počakajo na tribuni. Sledile bodo družabne igre. Z igrami bomo zaključili ob 12.15. Takrat bo tudi odvoz avtobusa.

Lep pozdrav,

ravnateljica Mojca Pev