Diaprojekcija

PODROČNO POSAMIČNO PRVENSTVO

Maj 15, 2018

Tekmovanja se je udeležilo 43 učencev in učenk naše šole v štirih kategorijah: STAREJŠI UČENCI (12 tekmovalcev), STAREJŠE UČENKE (14 tekmovalk), MLAJŠI UČENCI (10 tekmovalcev), MLAJŠE UČENKE (7 tekmovalk).

UVRSTITVE IN REZULTATI NAŠIH UČENK IN UČENCEV:

MLAJŠI (letnik 2005 in 2006):

MLAJŠE UČENKE MLAJŠI UČENCI
TEK NA 60 m
mesto rezultat
F1 ROK KOPATIN 8,45
Q2. ROK KOPATIN 8,35
TEK NA 300 m
mesto rezultat
5. MATIJA FURLAN 49,24
TEK NA 600 m
mesto rezultat
9. NEŽA LEMUT 2:05,32
mesto rezultat
1. JAN ŽGUR 1:39,59
11. TIMOTEJ JEŽ 1:59,60
SKOK V DALJINO
mesto rezultat
3. TINKARA ŽGUR 4,58
mesto rezultat
5. ROK FURLAN 4,42
16. FILIP TROŠT 4,02
SKOK V VIŠINO
mesto rezultat
5. NIKA TOMINEC HRIB 1,20
7. JULIJA PETRIČ 1,20
mesto rezultat
3. JERNEJ FLANDJA 1,30
6. JORMA SEMENIČ NABERGOJ 1,30
MET VORTEKSA
mesto rezultat
4. MEI MISLEJ 38,44
5. KLARA FABČIČ 37,43
9. EMA KLANČNIK 35,67
mesto rezultat
11. ŠTEFAN ČESEN 42,48
13. TINE JEŽ 40,91

STAREJŠI (letnik 2003 in 2004):

STAREJŠE UČENKE STAREJŠI UČENCI
TEK NA 60 m
mesto rezultat
F8. HANA FURLAN 9,01
Q4. HANA FURLAN 8,78
14. ŽANA ŽORŽ 9,16
21. MIHELA BOŽIČ 9,41
mesto rezultat
23. ANDRAŽ PREMRN 8,35
TEK NA 300 m
mesto rezultat
3. ANJA PREMRL 45,16
8. NATALIJA PETRIČ 47,03
13. LUCIJA TROŠT 49,22
TEK NA 1000 m
mesto rezultat
8. VERONIKA TOMAŽIČ 3:38,97
9. LEA FABJAN 3:51,71
mesto rezultat
4. SVIT PANIČ NARDIN 2:58,36
23. MANUEL MISLEJ 3:25,53
SKOK V DALJINO
mesto rezultat
6. ŠPELA FURLAN 4,46
mesto rezultat
4. NEJC GORKIČ 5,40
5. NEJC ADAMIČ 5,27
SKOK V VIŠINO
mesto rezultat
4. MOJCA ŽIGON 1,38
5. SARA FURLAN 1,35
17. POLONA PREMRL 1,20
mesto rezultat
13. NIK FURLAN 1,45
16. MATJAŽ VOLK 1,40
MET VORTEKSA
mesto rezultat
11. LIZA PERKO 38,75
mesto rezultat
3. PATRIK POLJŠAK 59,28
19. GAL STIBILJ 47,69
24. ALEKSEJ BLANUŠA 44,52
SUVANJE KROGLE
mesto rezultat
12. KATJUŠA KOPAČIN 6,84
mesto rezultat
5. DANIJEL KRAPEŽ 10.86
7. TOMAŽ ČOHA 9,97
4 X 100 m
mesto rezultat
6. DRAGA BAJCA 1 56,01
ANJA PREMRL, HANA FURLAN, NATALIJA PETRIČ, TINKARA ŽGUR
11. DRAGA BAJCA 2 58,43
SARA FURLAN, ŠPELA FURLAN, MIHELA BOŽIČ, ŽANA ŽORŽ
mesto rezultat
4. DRAGA BAJCA 1 51,10
NEJC ADAMIČ, DANIJEL KRAPEŽ, PATRIK POLJŠAK, NEJC GORKIČ
18. DRAGA BAJCA 2 54,69

MANUEL MISLEJ, MATJAŽ VOLK, JAN ŽGUR,

ROK KOPATIN

KOLEDAR DOGODKOV

november 2019
PTSČPSN
« Okt   Dec »
     1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Najbolj iskano

(Skupno 16 obiskov, današnjih obiskov 1)