Select Page

PO ENAJSTIH LETIH SPET NA DRŽAVNEM ATLETSKEM TEKMOVANJU

Okt 22, 2018

Naši atleti so se polni pričakovanj odpravili v Velenje. Uvrstitve na državno atletsko tekmovanje so se zelo razveselili, saj se je to zgodilo prvič po dolgem času. V čast jim je bilo zastopati našo šolo. Že sama uvrstitev se jim je zdela neverjetna, zato so bila njihova pričakovanja skromna. Da bi dosegli čim boljši rezultat, so dodatno trenirali v šoli in tudi doma. Ko smo jih pred tekmovanjem vprašali, kako se počutijo, smo dobili različne odgovore. Eni so bili napeti in jih je kar stiskalo v trebuhu, drugi pa zelo samozavestni in v pričakovanju dobrih rezultatov. Vendar so bile vse skrbi odveč, saj se je trdo delo poplačalo. Dosegli so 14. mesto. Z rezultatom so bili zadovoljni.

Tudi mi smo ponosni nanje in jim čestitamo.

Tina Skočaj, Veronika Premrl, Svit Panič Nardin,
učenci novinarskega krožka

Najbolj iskano

(Skupno 58 obiskov, današnjih obiskov 1)