VABILO NA DOBRODELNI MARTINOV POHOD Z LUČKAMI

Nov 8, 2018

Spoštovani starši, stari starši, učenke, učenci, sodelavke, sodelavci in ostali krajani Vipave in okoliških vasi,

v petek, 9.11.2018, bo ob 18.00 uri dobrodelni Martinov pohod z lučkami. Pohod organizira Tic Vipava in Društvo Teodozij v sodelovanju z Oš Draga Bajca Vipava.

Začetek pohoda bo ob 18.00 uri pred matično osnovno šolo. V avli bodo učence pričakali razredniki, ki jim bodo razdelili lučke. Za učence po razdelitvi lučk poskrbite starši, ki počakate z učenci pred šolo.

Pohod bo potekal v spremstvu Teodozijevih vojakov skozi Vipavo do dvorca Lanthieri. Odprt bo tudi Vinarski muzej in kapela sv. Bonifacija, tako da boste imeli obiskovalci možnost ogleda.

Pred dvorcem bomo lučke odložili na tla in poslušali krajši kulturni program. Udeležencem pohoda bo na voljo čaj. Za zbiranje prostovoljnih prispevkov bo pripravljena skrinjica.

Lepo vabljeni, da se nam pridružite!