Kultura v 2. razredu podaljšanega bivanja

Feb 18, 2019

V mesecu februarju Slovenci praznujemo edini kulturni praznik, 8. februar. Z učenci 2. razreda podaljšanega bivanja smo se v teh predprazničnih dneh veliko pogovarjali o kulturi in vsem povezanim s kulturo. Izdelali smo plakat, kjer smo se spraševali ali se znamo kulturno obnašati. Izpostavili smo predvsem obnašanje na šoli, odnos do vseh zaposlenih, ogovarjanje starejših, uporabljanje vljudnostnih izrazov, odnos do narave…Učenci so z veseljem sodelovali pri pogovoru o kulturnem obnašanju in pri izdelavi plakata. Ugotovili smo, da se znamo kulturno obnašati in da vemo kakšno je kulturno obnašanje, le da včasih še malce pozabimo na to. Ampak smo na pravi poti. Naš plakat si lahko ogledate v avli šole.

Elena Kodre Nabergoj