Področno nogomet

Jun 5, 2019

V torek, 4.6.2019, se šolska ekipa mlajših učenk udeležila področnega prvenstva v nogometu, ki je potekalo v Dornberku. Dekleta so igrala zelo srčno in zavzeto. V prvi tekmi so morala priznati premoč vrstnicam iz Renč, ki so zmagale z rezultatom 1:0. Pri tem pa moram povedati, da nasprotnice v bistvu vse trenirajo nogomet, v naši ekipa pa je samo ena trenirana igralka. Takoj nato so premagale ekipo Dornberka z rezultatom 2 :0. Nato se imela dekleta malce premora, saj so potekale tekme med ostalimi udeleženkami. Premor je dekletom koristil, saj so na koncu premagale še učenke iz osnovne šole Danila Lokarja iz Ajdovščine, z rezultatom 2:1. Dekleta so osvojila odlično drugo mesto z enakim številom zmag in porazov kot ekipi iz Renč in Ajdovščine, vendar so imela dekleta iz Ajdovščine boljšo gol razliko.

Ekipo so sestavljale: Eva Kovač, Kaja Simonič, Petra Vdovč, Klara Fabčič, Ema Nabergoj, Ana Nabergoj in Tia Žgur.

Rezultati:

OŠ Renče : OŠ Vipava