SPREJEM PRVOŠOLCEV V VRHPOLJU

Sep 6, 2019

Kolo časa se je zopet zavrtelo naokoli in na prvi šolski dan smo učenci in učitelji prisrčno sprejeli medse novo generacijo prvošolcev. Starejši šolarji so jim pripravili pester kulturni program, v katerem ni manjkalo prijetnega petja šolskega otroškega pevskega zbora, plesa, igre in deklamacij. Učence je nagovorila tudi ravnateljica, gospa Mojca Pev, policist Darko pa je staršem spregovoril o varnih korakih prvošolcev v prometu.

Po prireditvi smo se podali v učilnico, kjer jih je že čakal raček Čofko, prijatelja Lili in Bine ter seveda že tradicionalno za malico torta. Kako prijetno je bilo prvošolcem upihniti plamenček na svečki. Začela se je nova pot, šolska pot. Srečno prvošolcem na tej poti in mnogo iskric v očeh jim želimo.

Marica Kobal, Vesna Žvanut