041 619 125 info@os-vipava.si

Arhivi

Praznične naloge ter izzivi 4. A in 4. B razredu

Apr 14, 2020

Učenci 4. A in 4. B razreda so prejeli prav posebne naloge oziroma izzive pri likovni umetnosti pred velikonočnimi prazniki. In sicer so se morali preizkusiti v peki peciv oziroma kuhanju velikonočnih jedi, pripravi mize ter drugih gospodinjskih zadolžitev. Pa tudi v barvanju pirhov ter izdelovanju zajčka iz origami tehnike. 

Menim, da so vsi učenci svoje naloge opravili zelo uspešno. ☺

Prepričajte se tudi sami.

                                                                                                                                         Učiteljica Anita Hrovatin

Povezava do izdelkov: VELIKONOČNE NALOGE TER IZZIVI

 

Najbolj iskano

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost