041 619 125 info@os-vipava.si

V petek, 8.10.2020, smo izkoristili lepo vreme in izvedli športni dan za učence 6- ih razredov. Ker učenci zaradi zaprtje šol, lani marca niso še opravili kolesarskih izpitov, smo ta dan izkoristili, za pregled koles in urjenje spretnostnega poligona.

Mitja je vsem učencem pregledal kolesa. Tistim, ki so imeli tehnično brezhibna kolesa je podelil nalepko varno kolo. Ostali bodo morali odpraviti manjše pomankljivosti, preden se bodo lahko varno zapeljali na cesto.

Učitelja športa, sta med tem, postavila ovire za spretnostni poligon. Za vadbo ni bilo prav veliko časa, vendar smo na spodnjem igrišču pred šolo postavili dodatne ovire za urjenje posameznih elementov, ki so jih učenci slabše obvladali.

Na koncu je sledilo preverjanje znanja na spretnostnem poligonu. Vsi učenci, ki so bili pri vožnji mimo ovir, čez brvi,… uspešni so opravili, del naloge za kolesarski izpit.

Športni dan je bil nekoliko drugačen a zanimiv.

Aktiv športa

(Skupno 170 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost