041 619 125 info@os-vipava.si

Novi izzivi nas pripeljejo do novih spoznanj. V času pouka na daljavo je veliko novih izzivov, obenem pa so učenci ob pogovoru o tradicionalnem slovenskem zajtrku in zdravi prehrani prišli do kar nekaj novih spoznanj. 

Ob misli na zdravo hrano med video konferencami so se spomnili šolske kuhinje in ugotovili, da jo pogrešajo. Nekateri pogrešajo bolj šolsko zelenjavo, drugi meso, tretjim se pa toži po pravem ješprenu. Po pogovoru so v ZOOM konferenci posneli krajši pozdrav našim kuharicam.

Vemo, da v času šolanja na daljavo doma ne moremo pripraviti tako kvalitetnih obrokov, kot jih pripravlja osebje v šolski kuhinji. Upamo, da se bomo iz te izkušnje kaj naučili in ob vrnitvi v šolske klopi pomislili nanjo. Na ta način bo odpadne hrane manj, naš organizem pa bo zdrav po zaužiti  raznovrstni in zdravi hrani.

Pozdravček se najde v posnetku.

Nadja Rodman Koradin

(Skupno 88 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost