Izredne razmere, ki so posledica širjenja virusa COVID-19, se ne umirjajo. Epidemija že zelo vpliva na naša življenja, delo, šolanje.
Pouk na daljavo poteka že deseti teden. Učenci se pri takšen pouku srečujejo s številnimi ovirami.

Ena od težav je tudi dostop do IKT opreme. Učencem se je priskočilo na pomoč s računalniki in tablicami. Vendar šola ne razpolaga z dovolj opreme, da bi vsem našim
učencem lahko omogočili primerno opremo. Le z IKT opremo lahko učenci nemoteno in pravočasno opravljajo svoje delo.

Verjamemo, da lahko marsikatero stisko z medsebojno pomočjo in solidarnostjo skupaj premagamo. Odločili smo se, da organiziramo dobrodelno akcijo, s katero bi zbirali sredstva za nakup IKT tehnologije, ki bi našim učencem in njihovim družinam olajšala pouk na daljavo.

Veseli bomo prav vsakega zneska in poskrbeli, da bo le ta, na transparenten način nekomu pomagal.

Svoj prispevek lahko nakažete na:

TRR: SI56 0133 6603 0686 243, sklicna številka SI00 292352,  s pripisom: Za nakup IKT tehnologije

Že vnaprej hvala vsem, ki boste kakorkoli pomagali.

S skupnimi močmi lahko nekomu vsaj malo ublažimo skrbi v tem težkem obdobju.

ravnateljica Mojca Pev, l.r.

predsednica odbora šolskega sklada Elena Kodre Nabergoj, l.r.